FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SYTE ME TE FRIKSHEM DALIN NGA ORBITA 11 MILIMITRA

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SYTE ME TE FRIKSHEM DALIN NGA ORBITA 11 MILIMITRA

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 22, 2008 9:32 pm

  Sytė mė tė frikshėm nė botė, atėherė kur ajo vendos qė ti nxjerrė nga orbita, i ka gruaja me ngjyrė qė jeton nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės dhe qė quhet Kim Goodman. Nga matja qė i ėshtė bėrė prej specialistėve tė librit tė rekordeve Gines nė Los Angeles, Kalifroni (SHBA) mė 13 qershor tė vitit 1998, Kim u bė si femra mė e njohur pėr tė nxjerrė sytė nga orbita. Ajo ka vėrtet talent nė zhvillim e kėsaj loje aspak tė zakontė. Nė fakt, Kim e ka fituar kėtė dhunti pas momentin kur ajo aksidentalisht u godit nė kokė nga njė kaskė hokej dhe nė atė moment, gruaja vuri re se njė sy i doli jashtė orbitės mė tepėr sesa tjetri. Qysh atėherė Kim i lėviz sytė jashtė e brenda orbitave sipas dėshirės sė saj.

   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:08 am