FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  GRUAJA ME MJEKRREN ME TE GJATE NE BOTE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default GRUAJA ME MJEKRREN ME TE GJATE NE BOTE

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 22, 2008 9:31 pm

  Ajo quhet Vivian Vvheeler dhe ėshtė nga VVood River, Illinois nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės. Vivian e ka lėnė mjekrėn e saj tė rritet qė nga dita kur gruaja u pėrball me vdekjes e sė ėmės nė vitin 1990. Qimja mė e gjatė e mjekrės sė saj arrinte deri nė 27,9 centimetra nė vitin 2000. Gjatė fėmijėrisė, Vivian ėshtė ndjerė ndryshe nga shoqet dhe bashkėmoshataret e saj. Babai e ka bindur vajzėn qė tė rruhet qė kur ishte nė moshėn 7 vjeēe. Pas martesės sė saj tė katėrt dhe vdekjes tė sė ėmės, Vivian vendosi ta lėrė mjekrėn duke mos e ndaluar mė rritjen e saj. Ajo shpesh e lidh mjekrėn pėr tė mos u penguar gjatė kohės kur ėsht duke bėrė punėt e shtėpisė. Vivian ėshtė nėna e tre fėmijėve. Ajo ėshtė tepėr e njohur nė Illinois, pėr mė tepėr kur u bė bashkėpuntore e njė spektakli televiziv.

   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:07 am