FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  GJUHA ME E GJATE NE BOTE 7 CM

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default GJUHA ME E GJATE NE BOTE 7 CM

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 22, 2008 9:27 pm

  Gjermanja Annika Irmler ėshtė femra me gjuhėn mė tė gjatė nė botė. Ajo ka hyrė nė librin e rekordeve Gines pėr gjatėsinė e jashtėzakonshme tė gjuhės sė saj, e cila arrin njė gjatėsi deri mė 7 centimetra. “Miqtė e mi gjithmonė mė kanė thėnė se kam njė gjuhė tė pabesueshme… Njė ditė do tė bėjė shumė para falė saj”- thotė Annika. Ajo jeton me familjen na Hamburg dhe gjėja qė ka mė tepėr qejf tė hajė janė akulloret dhe krepat. Shoqėria zbavitet shumė nė praninė e rekordmenes pasi ajo bėn lojėra tė veēanta me gjuhėn e saj tė jashtėzakonshme.

   Ora ėshtė Sun Jul 22, 2018 7:30 am