FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:40 am

  martesa aaaaa.....???sa te martojme chrysan ta lejme pak pastaj ta pyesim......si te duket martesaaaaa...??? lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:34 am

  edhe chrysa do pergjigjet... Nje budallik! me mire do isha ne qoftese rinim ne lidhje se sa ne martese! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:36 am

  epo mir de edhe ne as nuk po martohemi as spo rrim ashtu lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:39 am

  po ne spo martohemi as gje tjeter se jemi VETEM shok!!!!!!!!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:04 am

  martesa eshte e mire....te pyasim melisan se ajo eshte e martuar
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 10:01 am

  po me qe beson qe eshte e mire shko dhe martohu! mund te skosh ne Vegas se atje gjen dhe femer dhe shpejt martohesh!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:48 am

  ne las vegas nuk shkohet per nuse por per kazino dhe per sex lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:53 am

  un di se shum jan dashuruar atje dhe jan martuar! por ti edhe sikur nuk do dashuri shko dhe bo sex se je i ri lol!

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga melissa prej Tue Oct 14, 2008 12:46 am

  po pse vetem ne vegas gjenden nuset ska me afer?moj nese ai jeton ktej pa frige se do e ken shurdhuar duke e lut me nuse ndaq shqiptare ndaq te huaja, mos na e dergo moj cunin ne casino se i la dhe ato qe ka fitu gjith vitin pastaj ska para as te bleje bileten qe te vije te takoje Smile
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 1:58 am

  brravo ...brravo melissa...foli nje qike ..don me me more ne qafe me me lon pa nuse pa shtepi, nuk e din ajo se cfar esht kazinoja

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga melissa prej Tue Oct 14, 2008 4:15 am

  aman mos ma permen mbrem isha ne mohegan sun casino e humba Very Happy
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:08 am

  e po mos u be budalla o adii dhe mos loz ne kazino! :Lol
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 2:46 am

  faleminderit per keshillen keshtu duhet shoqia lol! lol! lol!

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga melissa prej Wed Oct 15, 2008 3:23 am

  e more vesh ti ore blej bileten mos u bej budalla me shku ne casino se atje veq budallejt shkojne ahaha
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 6:06 pm

  cfar bilete te blej moj... ajo thote vetem tre ore do rrish me mua e pastaj duhet te ikesh .... te harxhoj 1700$ per tre ore....?? lol!

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga melissa prej Mon Oct 20, 2008 1:19 pm

  ore zere se shkove ne casino dhe i humbe $1700 per 5 minuta ahaha pastaj un kujtova se ste ka dhen kohe fare asni minut kadal pak se goca ja vlen me shume se aq esht me e cmueshme se diamanti se dollarit i ka ra vlera s'permendet me tani lol! preje bileten tani se veres do e blesh trefishin e asaj shume Smile
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 21, 2008 3:24 am

  oh .. faleminderit melisa qenke alegro ti , keshtu duhet me qene njeriu , se fundja fundit rini jemi, se do vije koha e marteses , dhe ndoshta nuk levizim mo,.. lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 12:54 pm

  lol2 he mo se na beret me qesh ju te dy!

  adii ska nevoj me ardh se e ka nusen atje qe e pret lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 2:08 am

  po ku esht moj me prezanto edhe mua te pakten lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:31 pm

  sikur ja di emrin un asaj! ti e di! mos na genje! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:27 am

  e e e j..kujdes ti mos ec me gjera te kota Laughing

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga melissa prej Sat Oct 25, 2008 5:37 am

  do na kishte ftuar moj ne dasem po te kishte nuse mos i bjer ne qafe kot Smile
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 2:17 pm

  por se kan vndos akoma ne qar dite do martohen prandaj sna ka ftuar lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 01, 2008 3:04 am

  te paren do kisha ftuar melissan se me duket e kam dikun afer ty do te kisha veshur fustanin e bardhe po te vishe lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Nov 02, 2008 1:52 pm

  Razz sme pelqejn fustanet e bardha! un do vija me nje fustan te kuqe tek dasma jote lol!

  Sponsored content

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:39 pm