FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 09, 2008 2:58 am

  ok..1)e ke te dashure/dashurin..per nat aty...lol..2)mendon me krijuar nje familje te shendosh....3)fryti i dashuris lindin femijet qe jane gjeja me e shtrejt per te dy...4)mendon te bosh nje jete luxi...5)bohesh me shpejt i pasur...6) etjera...e tjera
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 09, 2008 10:49 am

  por te gjitha kto mund ti besh dhe pa u martuar! ❤
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Sep 10, 2008 2:23 am

  po pse bohen kalamajt pa u martuar......???per tu bo bohen nuk esht zore lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 10, 2008 1:33 pm

  por e njejta eshte o bur edhe sikur te martohesh edhe sikur jo!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:34 am

  epo mir bo nje here kalamaj dhe martohu ...kur te bosh dasmen te jet femija 10 vjec dhe te mban fustanin
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:43 pm

  BanDoves

  hehe mire e ke! mund te kem ber dhe nje 2 kalamaj! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:33 am

  i ke bo gati unazen eeeeee sa mendoni ju femnat...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:23 pm

  Razz po jo se burat i blejn unazat! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:29 am

  po por coje masen e gishtit,,,ta blejme
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:54 am

  por cta bej nje unaz nga ty! unaza duhet nga i dashuri jo ng shoku!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:01 am

  epo...ti i nxorre qe tmi kujtosh ..une nuk nxorra gje
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:55 pm

  por i tregova se shkonte me postin!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:18 am

  martesa eshte e mrekullushme ne jete
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 2:00 pm

  martesa eshte gjeja me budallik qe ka shpikur njeriu!

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga melissa prej Fri Sep 19, 2008 9:52 pm

  moj mos ua shpif atyre qe jane te martuar te pakten ahah
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:24 am

  melissa mos bjer preh e te tjerve shiko familjen tende....se po qe per kte gocen nuk i len femrat me u martuar ...biles mundohet me i ndare me shprehjet qe flet lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:29 am

  MDR561 jo mo jo se nuk i lej femrat pa martuar! por i informoj qar eshte me e mira per ato!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:17 am

  martesa mendoj se eshte nje start i jetes reale
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:15 pm

  martesa eshte gjeja e fundit qe uhet te bej njeriu ne jet! se pastaj ska me gezim e liri!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:04 am

  sa frikacake eshte goca; po pse skllaveri eshte martesa..???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:37 pm

  po dicka ashtu eshte! se pastaj duhet te besh dhe femi e gjera tjera eshte perfundimi! lol3 kurse pa martese ske ashtu sqetesime! ron per vete!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:49 am

  ti moj goce do sic thot ajo shprehja...(ku ravsha mos u vrafsha) lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:41 pm

  dmth car do te thot ajo shprehje?>
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:11 am

  d.m.th. se nuk don me ja ditur per asgje vetem te bosh qef dhe te plotesohen deshirat tuaja.....per gjo tjeter jo lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 10:08 am

  por secili duhet te gezoj veten pastaj te tjeret!

  Sponsored content

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jul 23, 2018 6:50 pm