FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Share

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga melissa prej Mon Aug 25, 2008 4:51 pm

  Martesa esht dicka e shenjte e bukur po te mos ishte e tille pse njerzit martohen? po gjete njeriun e duhur si partner esht realizimi i endrrave tua martesa eshte jeta!familja eshte gjeja me e shtrenjt ne kete jet dhe martesa esht hapi i pare per te krijuar one family!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:08 am

  esht e bukur por mbushi mendjen kesaj shoqes time se nuk don me u martu thot nuk me pelqen martesa
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:13 am

  per mua martesa eshte nje feste edhe nje leter! ska renci a do martohesh a jo ne qoftese je me te dashurin bashk! pse familjen nje leter e ben?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 2:56 am

  maetesa........ku ka si martesa morim te dashuren dhe e lejm ne shpi vete dalim......lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:14 am

  ju dilni vetem me pa sport kurse ne dalim me bo gjera tjera ;)

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 29, 2008 12:38 am

  o adii deshti apo nuk deshi ajo do martohet si gjithe te tjeret ska nga te shkoj !nuk mendoj qe eshte nje cope leter por mendoj une esht nje commitment qe bejne dy njerez qe dashurohen prej verteti!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:46 am

  po e di moj melisa se ska ku me shkuar por me mua ka me u martuar....kot bon lojra....lol lol lol dhe thot martese ne leter....martesa eshte ne krevat jo ne leter....dashuria ngel ne leter....lol lol lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:44 am

  lol! smundeni te dini ju a do martohem ajo! nuk martohen te gjith njerzit ne bot! kshu qe dhe un mund te jem nga ato qe sdo martohem!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:31 am

  epo mire do te cojme ne vatikan ....(murgeshe...)se spaske ndjenja fare....lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 12:06 pm

  nuk je i drejt se ka shum njerez qe smartohen por rin me te dashurin!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 1:58 am

  ah medet po si bojn per sex kur ti vije....???? apo me racion... lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:14 pm

  por pse sex ben mbas marteses ti nuk ben kur je ne nje lidhje?

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga melissa prej Sun Aug 31, 2008 3:27 pm

  adii pergjigju goces ktu se e paske len pa pergjigjje,shiko shume te tjera kan then si ti po deshen apo jo u martuan,dhe kuptoj se ktej ka shume qe jetojn ashtu sic thua ti por mendoj un edhe adii me sa shof une qe kur te arrijsh nje fare moshe njeriu ka nevoje per familje,i dashuri sot esht neser nuk eshte ndersa burrin e ke aty lidhur lol ska nga vete ;)
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 3:46 am

  po pra melisa fol ashtu eshte ...si te rri une me te dashuren 10 vjet ne dashni dhe sex te boj me racion.....kurse kur e ke ne shpi po kujt ti teket o burra se aty e ka ...kryen punen dhe shkon me bo pune tjeter nuk humbe kohe per sex....lol lol lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 1:17 pm

  prandaj sdua me u martu se futesh ne nje rutind dhe e haron dashurin! pastaj sot mund te maresh divorc aq shpejt se sa martoesh ne Las Vegas! kshu melissa burin nuk e ke te lidhur mund te hiki cdo ore e second siq edhe grua!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 2:49 am

  po ce keshtu ...sqenka gjo martesa....une e kam ditur qe eshte e mire...(sa budalla qe kam qene...kujtoja se eshte e mire e ke gruan per nate ne krevat...lol lol lol lol )
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 4:05 pm

  por ne krevat e ke por nuk ben gje se thua qe e kam per dit! :lol!:edhe e anollon
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 05, 2008 1:52 am

  po ke te drejte te vjen keq me bo sex....(po pse po e rraf une qe tme vij keq...)......ose e ruaj per te tjere...lol lol lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 05, 2008 1:49 pm

  ta ruash per te tjere eshte me e mire se sa ta rafesh! se gjunaf eshte
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 06, 2008 2:10 am

  martesa eshte e mire keshtu me ka thene...babi.......por disa me kan shtire friken me kan then se nusja te rref..... eshte gogol..lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 06, 2008 12:59 pm

  por eshte me erotike kur te ref gruaja! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 3:33 am

  po pse e ke kte mendim me rraf burrin....??? meso karate...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 07, 2008 2:11 pm

  e di qe nga kur isha e vogel desha me mesu karate qe te behem police! tani ma fute iden prap! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 07, 2008 5:55 pm

  martesa eshte e bukur..por cfar me bo kur zdun me u martu te tjeret.....si duket sia din te mirat e marteses
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Sep 08, 2008 12:51 pm

  na emro te mirat e marteses dhe mund tna bindesh por un di na 100 te keqija!

  Sponsored content

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:43 pm