FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Mon Nov 03, 2008 2:51 am

  PO TE VIJE DO TE RRIJA ATE NATE ME TY lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Nov 04, 2008 3:09 pm

  po be endra ti! Razz

  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga melissa prej Fri Nov 28, 2008 2:05 am

  flm flm per ftesen dhe respektin o adi ,po he ore ende me llafe ju:)un po beja gati bakllavan more se ne nga kurbini e kemi zakone te shkojme me tepsia bakllavaje ne dasem po te dasma juaj o adi mu dashka me shku te Greek store me i ble te gatshme se ftesa do jet e papritur:)hahah klm dhe hapy thanks giving!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 29, 2008 2:11 am

  aaah moj me melissa...ka frik ajo esht bo greke.. ka harruar traditen shqipetare...... por megjithate boje bakllavane se e hajme neve... nuk na shkon dom, edhe ju hapy thanx givin . e bone gjelin apo jo, ishalla ke bo noj gjel te vogel se jan me te shijshem lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Dec 15, 2008 10:28 am

  Do ti dija traditen ne qoftese mi mesonte njeri! por smi ka mesuar!

  Por ska problem me i mesuar se ktu skemi dasem! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Dec 17, 2008 3:41 am

  po pyet se ti mesojme te gjitha gjonat neve.. kur te shkosh te burri noten e pare cfar duhet me bo
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Dec 17, 2008 11:15 am

  ja na thua ti qe i di...

  Sponsored content

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jul 23, 2018 6:50 pm