FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  GRUAJA ME E GJATE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 33
  Registration date : 17/04/2008

  default GRUAJA ME E GJATE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Jul 13, 2008 4:32 pm

  Gruaja mė e gjatė e tė gjitha kohėrave ka qenė gjermania Mariane Wehler, me gjatėsi 2.55m. Njeriu mė i shkurtėr ka qenė Xhin Vorenburgu, me gjatėsi 45cm dhe konkurrentja e tij, Halami Aqube Ton Sinai, me gjatėsi 38 cm.

   Ora ėshtė Thu May 24, 2018 1:15 am