FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 5:43 pm

  CFARE ESHTE MARTESA
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Jul 15, 2008 3:32 pm

  Dicka qe se shikoj dhe shum ngroht!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:06 am

  THOJN SE ESHT MIR;POR BESOJ KUR KRIJON NJE FAMILJE TE SHENDOSH, ESHT NJE FRYT I MARTESES
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:56 pm

  ESHTE NJE GJE SHUM E SHTRENJTE
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:10 am

  PA MARTES NGELESH BUDALLA... LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 3:04 pm

  Pa martes je i lir
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 8:08 pm

  martesa eshte me i fute ne kurth femnat se mos ti shkoj mandja me bredh
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:26 pm

  pse dhe kur jan te martuara femrat prap bredhin ;)
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:01 pm

  SIC DUKET TI KE FRIK ME U MARTUAR ... SE KE FRIK SE TE PRITET LIRIA.. GOC FRIKACAKE...LOL LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:08 pm

  lol! lol! lol!

  Po jo se ka dhe divorca!!! lol
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:32 am

  PO KA DIVORCA KUR SJU RRIN PRAPANICA REHAT .... TE UROJ GEZUAR
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:28 am

  FALEMINDERIT SHUM!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 3:09 am

  MREKULLI. LUMTURI SE KRIJON FAMILJEN TENDE
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:38 am

  O juve por martesa nuk eshte jeta! duhet me jetuar perpara dhe pastaj te martoheni
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:26 pm

  TANI PO ME ZEN FRIKA NGA MARTESA
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:49 am

  mos u tremb sajmir .. se grysa bon presion perpara kohe.... nuk esht chrysa ashtu vetem shaka po bon ...ajo esht nuse per shpi....lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:14 am

  hahaha! Sajmir mos u frikso ti je bur per shpi (edhe adiii) por jan ca njerez (si un) qe nuk i shkon martesa! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:19 am

  po ku ka me martesen... ja po te isha martuar me chrysan do ishim bashke. flinim bashke rrinim
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:08 pm

  e do pinim bashk! lol!

  por ja qe sjemi dhe te gjitha kto nuk behen realitet!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:31 am

  shih shih shih si esht kjo per ta dredhur,,,, here thot se u krye kjo pune ..dhe here thot se nuk te njoh.......!!!!!!!!!!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:29 pm

  lol! por leje se qar them un! e verteta kush eshte ama?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:27 am

  po sa per kte pike ke te drejte se e verteta duhet rregulluar ose ....???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:15 pm

  ...ose me mos treguar...?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:01 am

  jo e verteta duhet treguar gjithmon, dhe suhet me genjyer
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:57 pm

  jan ca here qe me mire mos te thuash te verteten!

  Sponsored content

  default Re: CFARE ESHTE MARTESA PER JU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun Jul 22, 2018 7:24 am