FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KUR DRIDHET ZEMRA

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 11, 2008 2:43 am

  po si mor nuk te dal une.....????me provove ti...?????provo njehere pastaj kerko te tjere...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 11, 2008 3:35 pm

  por ne jemi shok kshu qe nuk lejohet me te provo prandaj po kerkoj te tjer bravo
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 12, 2008 2:43 am

  po ma mire provo shokun njeher se te tjeret
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 12, 2008 8:07 pm

  por jo se pastaj do ishte tradheti per shoqerin tone! se eshte e sinqert te jemi dhe shok dhe te provoj! Mad
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 13, 2008 3:44 am

  po ska noj gjo moj...shok do jemi prape(vetem sa ta provojme pak) lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 13, 2008 10:13 am

  jo jo jo! se lejoj un qe te te provoj dhe pastaj te rim shok! se do merzitesh kurse tani nuk merzitesh!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 14, 2008 3:10 am

  zemra dridhet kur zbon gjo ...te vjen inate
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 14, 2008 1:43 pm

  zemra dridhet gjithmon se po ashtu sdo ishim gjall! lol2
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 16, 2008 2:25 am

  zemra dridhet kur hypen tencioni
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Sep 17, 2008 5:19 pm

  ty o adiii sa here futesh ne forum te dridhet zemra me sa duket se vetem ne tencion je !lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:36 am

  jo moj jo por nganjehere te dridhet nga ndjenjat qe ke per tjetrin
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:54 pm

  zemra dridhet cdo ore per arsye te ndryshme! Exclamation Cool

  Sponsored content

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:17 am