FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  NJERIU I PAFAT NE ANGLI PESON ME SHUME SE 10 AKSIDENTE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default NJERIU I PAFAT NE ANGLI PESON ME SHUME SE 10 AKSIDENTE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Jul 13, 2008 2:55 pm

  Nėse mendoni se jeta ka qenė e vėshtirė pėr ju, jini falėnderues qė nuk jeni John Lyne, i cili ėshtė personi mė i pafat nė Britai, pėr momentin. Gazeta “Mirror” tregon se cilat janė aksidentet mė tė rėnda tė jetės sė tij. John ėshtė goditur nga rrufeja dy herė, ka pėsuar 3 herė aksident me makinė, ėshtė mbytur njė herė dhe kockat i pėsuar thyerje tė shumta. Por nė vend qė t’i vijė keq pėr veten, John ėshtė mjaft pozitiv dhe mendon se gjėrat mund tė kishin shkuar mė keq. Pastruesi industrial thotė: “Nė jetė numėroj vetėm bekimet, prandaj jam ende kėtu”.

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:22 pm