FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  NE DITET E SOTME SHQIPERIA NUMERON 1 MILION EMIGRANTE SHQIPTARE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 33
  Registration date : 17/04/2008

  default NE DITET E SOTME SHQIPERIA NUMERON 1 MILION EMIGRANTE SHQIPTARE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Jul 06, 2008 7:26 pm

  Shqipėria numėron sot 1 milionė emigrantė shqiptarė. Kjo ėshtė shifra zyrtare e deklaruar nga Ministria e Punės dhe Ēėshtjeve Sociale nė ditėn e atyre qė punojnė dhe jetojnė jashtė kufijve tė Shqipėrisė. Kjo ministri premton, nė kėtė ditė, politika pėrkrahėse pėr kėtė kategori. Ndėrkohė, ministri i Punės, Ēėshtjeve Sociale dhe Shanseve tė Barabarta, Kosta Barka, ai i Shėndetėsisė, Nard Ndoka, pėrfaqėsues tė Institutit tė Sigurimeve tė Kujdesit Shėndetėsor dhe Institutit tė Shėndetit Publik u mblodhėn dje nė sallėn e byrosė nė Kryesinė e Kuvendit nė njė seancė dėgjimore pėr kujdesin paliativ, nė Komisionin parlamentar qė merret me kėtė ēėshtje

   Ora ėshtė Thu May 24, 2018 1:21 am