FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KUR DRIDHET ZEMRA

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 5:42 pm

  KUR DRIDHET ZEMRA
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:54 pm

  DOMETHEN DUHET TE SHKOSH TE DOKTORI Very Happy
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:12 am

  ZEMRA ME DRIDHET KUR KAM CHRYSAN PRAN....!LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 3:02 pm

  O njerez por zemra dridhet dite e nat! kur mos te dridhe atehere te shkoni ne doktor!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 3:03 pm

  ty adiii ste dridhet kur zemra domethen? se neve sjemi kur pran!LOL
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 8:10 pm

  po me dridhet....!!! pastaj asnjeher nuk thuhet jo se nuk i dihet asaj pune . ja tu mbush mendja ty nje dit dhe i hypen avionit dhe vjen ne new jork mua me dridhet zemra.....apo jo...... lol
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 16, 2008 8:26 pm

  o adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii po tu dridh zemra hahahah as doktori ska qfare te beje smund ta ndaloje
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:19 pm

  lol! lol!

  Ti adiii the qe te dridhet kur me ke pran! kshu qe me qense sjemi pran nuk te dridhet!! SHPEJTO shko ne doktor te ndihmoj se po te pushon zemra me duket LOL!!!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:42 pm

  TE THASH KUR TE KEM PRAN ME DRIDHET .... DHE DOKTORI NE ATO MOMENTE JENI JUVE ...
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:02 pm

  Por neve sjemi pran kshu qe ste dridhet? Question Question Question
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:47 am

  PO UNE BESOJ SI DO QE TE SHKOJ PUNA NJE DIT TI ME MUA DO TAKOHESH.........!!!UN BESOJ NDOSHTA NE SHQIPERI APO GREQI NUK I DIHET ...... GEZUAR DHE TE KESH FAT NE JETE..... TE KESH FAT TA TAKOSH ADIIIIIIII KISSSSSS GEZUAR
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:20 am

  lol! lol! lol! FALEMINDERIT POR SDUA TE THEM FJAL TE MEDHAJA! POR SHPRESOJ SE DO TAKOHEMI!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 3:18 am

  MIR ESHT PUNA SHPRESOJM ATEHERE.............???????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:33 am

  atehere be na i gjo me u takuar!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 4:18 am

  po fol pra se filloj me u dridhe zemra.....fol shpejte .......shpejt si..???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:00 am

  u deri sa te pergjigjem un te jet pushuar zemra!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:36 am

  jo jo nuk me pushon mua se ti zdo vonosh te me thuash
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:50 am

  Un kujdesem per jeten tende adiii! sdua te pesosh gje!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:51 am

  shih shih shih ka fillu me u kujdes qysh tani per mua ....pale kur te bashkohemi... paska me me majt ne pellemb te dores....lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:21 pm

  lol! por nje te kemi qar te bejm do kujdesemi per ty!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:42 am

  shih shih shih si e rregullon me kte vetem mua me ka....!!! vende tjera me ka mohuar...
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:59 pm

  lol! por se Sajmiri me tha qe ke te dashur prandaj! Edhe un e besoj se eshte njeri qe thot te verteten! jo si ty Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:18 am

  ne fakt duhet besuar...lol..lol se rrime me nje vend
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:43 pm

  e shikon tani e the te vertet! faleminderit qe e the!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:24 am

  po pra se un e sajmiri rrim ne usa dhe njohim mire njoni tjetrin...lol lol lol gati jeni ju mo....???lol

  Sponsored content

  default Re: KUR DRIDHET ZEMRA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:26 pm