FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SHEFI PAGUAN 4500 EURO PER GJOKSIN E SEKRETARES

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SHEFI PAGUAN 4500 EURO PER GJOKSIN E SEKRETARES

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Jul 06, 2008 4:44 pm

  Njė kėshilltar financiar nė Dresden, Gjermani, k paguar pėr tė bėrė gjoksin e ri tė sekretares sė tij pasi e ka parė tė zhveshur nė kopertinėn e revistės “Bild” nė muajin shkurt. 28-vjeēarja ishte ankuar pėr pėrmasat e vogla tė gjoksit tė saj dhe kėshtu bosi ka vendosur t’i ofrojė 4.500 euro,duke i mundėsuar ndėrhyrjen e kirurgjisė plastike.Tashmė 28-vjeēarja,pas tetė javėsh nė pushime,ka pozuar pėrsėri pėr revistėn“Bild” me gjoksin e saj tė ri. “Desha t’i plotėsoja dėshirėn e saj tė madhe dhe kėshtu vendosa tė paguaj pėr gjoksin e saj tė ri”, tha 29-vjeēari, Marco Bauschke nė tė pėrditshmen mė tė lexuar nė Gjermani, qė e hap gjithmonė faqen e parė me njė grua nudo. Ashtu siē tregojnė fotot nė “Bild”, Claudia ka kaluar nga numri 2 nė 4 falė ofertės bujare tė shefit tė saj.

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:30 pm