FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Car te sjell ne mendje?

  Share

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 05, 2008 2:28 pm

  Kjo loj eshte shume e leht!
  do them nje fjal dhe ju duhet te thoni se car fjal te tjera te sjell ne mendje kjo fjal dhe pastaj te veni nje fjal tjeter per lojtarin qe do jet mbrapa juve

  Filloj

  Car te sjell ne mendje fjala dashuri?

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:25 am

  FJALA DASHURI DO TE THOT TA MARESH KTE GOCEN QE ESHT CIPER MEJE(chrysa) DHE TA PUTHESH GJITH DITEN, E PASTAJ TA COSH TE KREVATI DHE ...............??? TA VESH NE GJUM MI LAL SE KA QEF ME FLEJT AJO

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:34 pm

  lol! lol! Po pse ty ste pelqen te flesh? vej bast se ti flen edhe ne drek

  edhe adiii vazhdo lojen me nje fjal tjeter

  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 32
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:05 pm

  CFARE TE SJELL NE MENDJE FJALA TRADHTI

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:57 am

  Me sjell ne mendje nje bur qe tradhton gruan e tij!

  Qar te sjell ne mendje fjal Sinqert

  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 32
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Aug 21, 2008 8:48 pm

  me sjell ne mendje se jam nje tip shume i sinqert


  cfare te sjell ne mendje fjala RESPEKT

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:20 pm

  Me sjell ne mendje te drejtat e njerzeve dhe qe duhet ti respektojm!

  cfare te sjell ne mendje fjala VERTET

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 4:14 am

  ME SJELL NE MENDJE SE MENDOJ PER TY VERTET... CFAR TE SJELL FJALATE DUA

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:22 pm

  me sjell ne mendje ty qe di te thuash vetem te dua!!lol!!

  car te sjell ne mendje fjala tradheti?

  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 32
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 10:33 pm

  SDUHET TA MENDOJM FARE KETE FJALE

  CFARE TE SJELL NE MENDJE FJALA NDARJE

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:33 am

  zduhet ta mendosh kte fjale..cfar te sjell fjala do bashkohemi

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 1:17 pm

  zduhet me mendu kte fjal! qar te sjell ne mendje dashuri!?

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:33 am

  me sjell ty ne mendje...cfar te sjell ne mendje fjala takim

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:28 am

  me sjell ne mendje qe duhet me u taku...
  car te sjell ne mendje fjala makin

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 3:41 am

  kur te takohemi do te mare me makin dhe te boj gjiro pastaj te ....... car te sjell ne mendje fjala hotel

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:52 am

  me sjell ne mendje turistat qe shkojn ne per hotele ! lol!

  car te sjell ne mendje fjala police

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 3:16 am

  me sjelle ne mendje se ti bon nganjehere si police.....cfar te sjell ne mendje fjala ngrohtesi

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 12:23 pm

  nuk me ben te ndjihem ngrohtesi me ty lol!

  ftoht

  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 32
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 30, 2008 3:07 pm

  DIMRIN

  NXEHTE

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 2:16 am

  kur jam me chrysan behem i nxete.....nuk e di pse....lol lol lol

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:29 pm

  se te exhitoj e kemi then kte lol!

  nxehte me sjell ne mendje veren!

  Qar te sjell ne mendje fjala SHI

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Tue Sep 02, 2008 4:16 am

  kam qef kur bie shi.. cfar te sjelle ne mendje bore

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Sep 02, 2008 1:32 pm

  dua te bije dhe sivjet bore!!!!!!!!!!!!

  qar te sjell ne mendje fjala lule

  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 30
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 04, 2008 3:17 am

  lule...ti coje te dashures... cfar te sjell ne mendje fjala falenderim

  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 26
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 04, 2008 10:25 am

  kur te japin dicka duhet ta faleminderosh tjeterin!

  cfar te sjell ne mendje fjala falje

  Sponsored content

  default Re: Car te sjell ne mendje?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Feb 20, 2017 12:27 am