FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  CFARE ESHTE PUTHJA

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 5:41 pm

  CFARE ESHTE PUTHJA
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:54 pm

  PUTHJA ESHTE NJE GJE MAXHIKE
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:27 am

  PUTHJA E NJE JET ME SHUM...
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:56 pm

  Puthja eshte puthja! LOL

  Ka lloj lloj puthjes ama puthja e te dashurit/dashures, e familjes, e armikut, e shokut etj!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 8:19 pm

  po ka lloj lloj por fjala esht sikur te putheshim bashke cfar do ishte per ty.......?????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:21 pm

  puthja e shokut?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:37 pm

  PO UN ZDO TA QUAJA PUTHJE SHOKU ME MIR DO PRANOJA QE MOS TE TAKOJA KURR SE TA QUAJA ASHTU.......!!!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:03 pm

  lol! lol! lol!

  Po ti si do ta quje?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:42 am

  PUTHJA ESHTE NJE LEHTESIM PER DY TE DASHURUAR ESHTE NJE KENAQESI QE TE JEPET QE NUK E PERSHKRUAN DOT
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:23 am

  MIRE POR KA LLOJ LLOJ PUTHJESH TI PO NA FLET VETEM PER TE DASHURIS!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 3:15 am

  PO PER DASHURIN PRA SE NUK PYET KUSH SI E PUTHE MAMIN
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:35 am

  lol! lol! Po dhe ajo puthje eshte
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 4:16 am

  puthja eshte nje njohje me shum..
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:03 am

  ...me shume erotike??????
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:33 am

  po po te puth nje here e te tregoj pastaj......!!!por kur te puth,,.....?????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:53 am

  car beht kur me puth? e di sa me nevrikos kur nuk e mbaron fjalin se di se qar do me then pastaj dhe duhet te mendohem! Lodhem kur mendoj lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:47 am

  mos u nevrikos po meri gjerat me qetesi..se behesh me e dashur .....por kur takohen dy te dashuruar ...cfar do bojn mo puthen ...puthen e pastaj....????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:23 pm

  edhe pastaj thojn mirupafshim dhe hikin!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:40 am

  atehere sjane te dashuruar......1!!un mezor pres kur te takohem ....lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:01 pm

  po po e dim! do e dashura jote te jet dhe me fustan apo jo?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:15 am

  po pra ngaqe kam kohe pa e pare duhet te jete me fustan se nuk durojm ndoshta...lol lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:46 pm

  lol! grat durojn meshum se burat prandaj mund te vej dhe pantallona ajo! nuk i dihet!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:23 am

  po jo mor se kur te puthesh ndoshta i dashuri nuk duron dhe t gris ...ju sygjuroj te vishni gjona praktike kur te dilni me mua... lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:01 am

  te kan kuptu gjith grat dhe kan frik me dal me ty! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:07 am

  jo mor jo mos u trembeni...se une filloj te puthe dhe ju boj te hiqni vete fustanin....lol lol

  Sponsored content

  default Re: CFARE ESHTE PUTHJA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun Jul 22, 2018 7:25 am