FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  XHELOZIA MIT APO REALITET

  Share
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 18, 2008 3:43 am

  reaitet Smiley-IPB-12 bridegroom
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Sep 19, 2008 1:50 pm

  789_gif 10 REALITET!!!!!!!!!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Sat Sep 20, 2008 2:36 am

  realitet...se nuk do kesh interes mo per patnerin
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 20, 2008 6:12 pm

  ka dhe te dashur qe nuk kan xhelozi! ose e meqefin mir!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:15 am

  eeeeeh... ku e mencefin moj e shkrete ...vetem neqofte se duan ndoj tjeter,,,atehere po
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:19 am

  e mecefin ne per canta lol2
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:30 am

  ah ju edhe shejtonin e boni budalla
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:06 pm

  un besoj se shejtoni eshte femer prandaj eshte i zgjuar!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:21 am

  po prandaj jeni me afer me shejtonin juve.dhe neve na duhet shum pune qe tju a heqim shejtanlliqet juve balle_gif
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:28 pm

  lol! ndoshta! por e verteta eshte qe doni qe tna e heqni neve por ta keni ju! Razz
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 3:02 am

  jo moj se neve nuk e mbajme dot dhe shejtoni nuk pranon me ndejte me ne, jo per noj gjo por nuk gjen mbeshtetje te neve lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:32 pm

  lol! por thon qe burat jan me afer me shejtonin se bejn me shum tradhetime lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:30 am

  jo burrat nuk bojne tradheti por nuk duan me ja prishe femrav prandaj shkojne me to lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 9:59 am

  u sa zemer madhe! por edhe ne tradhetojm qe mos qajn burat e tjere! se na thon qe grat ne bot jan me shum se sa burat kshu qe duhet te marin gra te tjereve!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:48 am

  jo ne jemi zemer gjon se ju vini tek ne lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:25 am

  po se burat ne bot jan me pak se sa grat kshu qe do rin femra pa bura lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:21 am

  ah te mjeret neva na takojne nga dy femra lol! lol! lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:52 am

  lol! po praa! prandaj shko dhe kerkoj ato femrat!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 4:16 am

  PO TI THUA SE JAN SHUMUAR FEMRAT DHE MESHKUJT JAN ME RACION
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:42 am

  po praaaaaa shko dhe marto 2 femra! pastaj nga vendet ne asi jan burat qe mund te martojn deri 7 femra mos dhe me shum kshu qe ju a kan mar ato gjith femrat dhe ju jeni me 1 dhe ca ngelin dhe pa 1 lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 2:13 am

  por ku mbetet xhelozia juaj....?? lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:06 am

  si ku mbetet?

  car do te thuash?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 2:47 am

  po pra don me na dhon nga dy gra ti....cfar ti bojme dy grave ne miiiii lol!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:26 am

  mire pra ti nuk do te tjer mund te duan! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 6:03 pm

  xhelozia esht realitet. ndermjet asaj xhelozie mund ta dush me teper te dashuren cheers

  Sponsored content

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:10 am