FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ITALI ARRESTOHET SE DETYRON GRUAN TI HEKUROSE KEMISHAT

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ITALI ARRESTOHET SE DETYRON GRUAN TI HEKUROSE KEMISHAT

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 01, 2008 7:31 pm

  Njė italian ėshtė arrestuar se rrėmbeu gruan nga njė pab, e mori nė shtėpi dhe e detyroi t’i hekurosė rrobat dhe t’i lajė enėt. Policia italiane ka dhėnė njoftimin ditėn e djeshme, kur rasti i pazakontė ėshtė denoncuar nga fqinjėt dhe njė mik i gruas. 43-vjeēari e tėrhoqi gruan jashtė lokalit nė qytetin e Gjenevės, e futi nė makinė dhe shkuan nė shtėpi, ku e detyroi tė hekurosė e tė lajė me kėrcėnime. Policia mbėrriti nė shtėpinė e tij kur u njoftua nga njė dėshmitar, i cili kishte parė skenėn nė pab. Burri, i cili me sa duket ishte i inatosur me bashkėshorten, u arrestua me akuzat e rrėmbimit dhe detyrimit.

   Ora ėshtė Sat Jun 23, 2018 2:37 pm