FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  AUSTRALIANI QE KA 10 VITE PA PRERE FLOKET

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default AUSTRALIANI QE KA 10 VITE PA PRERE FLOKET

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 01, 2008 7:26 pm

  Phil Moore nuk ka hyrė tek dyqani i berberit qė prej 10 vitesh. Flokėt e gjatė dhe mjekra e parruar janė kthyer nė objekte interesante pėr turistėt nė Elmhurst, Victoria. 42-vjeēari insiston se me gjithė punėn bindėse tė berberėve tė lagjes, nuk ka ndėrmend tė presė flokėt. Admiruesi numėr njė i Phil, ėshtė djali i tij i ri, i cili po mundohet tė kopjojė stilin dallues tė tė atit. Megjithatė djali ende ka punė pėr tė bėrė. Tė gjithė turistėt qė vizitojnė qytetin nuk largohet pa e vizituar dhe pa bėrė disa foto me tė. Ndryshe nga mijėra njerėz qė nuk i presin flokėt pėr tė hyrė nė librin “Gines” dhe marrin gjithė fisin pėr t’i larė, Phil kujdeset shumė pėr to qė asnjė fije floku mos tė ngatėrrohet.

   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:14 am