FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Angli bėhet baba me trinjakė qė 16 vjeē

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Angli bėhet baba me trinjakė qė 16 vjeē

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Jul 01, 2008 7:23 pm

  Dean Mao sapo ka festuar pėrvjetorin e 16-tė tė ditėlindjes dhe ėshtė bėrė baba 3 herė brenda njė dite. E dashura 17-vjeēare, Siobhan Daly lindi disa ditė mė parė, duke i dhėnė titullin Dean Mao-s, “babai mė i ri me trinjakė”. Bebet me emrat Shauny, Summer dhe Savana janė tre vajza identike. Babai i lumtur thotė se kur mori vesh qė ishin tre fėmijė bėrtiti me tė madhe nga gėzimi. “Jemi tė rinj, por do tė jemi prindėrit mė tė mirė nė botė”, thotė ai. “Po presim me padurim tė kthehemi tė pestė nė shtėpi, qė t’i kemi tė gjitha pėr vete”, thotė nėna e re. Familja e re do tė jetojė me nėnėn 48-vjeēare tė vajzės. “Kemi shumė motra dhe vėllezėr, prandaj kujdestarėt nuk do tė na mungojnė”, thotė babai.

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:28 pm