FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  XHELOZIA MIT APO REALITET

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 5:39 pm

  XHELOZIA MIT APO REALITET
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Jul 15, 2008 3:31 pm

  Nuk di se cdo me then mit por do them qe xhelozia eshte mire te jet ne nje lidhje por jo te jet e madhe
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:08 am

  XHELOZIA, ESHT AKOMA REALITET
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:55 pm

  REALITET
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:11 pm

  a keni pasur na nje her xhelozi>??????????
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:28 am

  REALITET DHE DUHET ME PAS.. TI GOCE EDHE 100 VJECE E U BASHKOFSH SA ME SHPEJT ME TE DASHURIN......!! LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:31 am

  lol! FALEMINDERIT POR SU PERGJIGJE A KE PASUR NA I HER XHELOZI!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 3:04 am

  PO DO KEM XHELOZI PER TE DASHUREN SE NE TE KUNDERT SDO E DUA
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:40 am

  o tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii spo pergjigjesh o bur! por me qe spergjigjesh do me then qe ske ra na i her ne dashuri lol!
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:20 pm

  PO XHELOZI UN PER VETE PO KAM PAS
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:57 am

  o i shkreti un po me shtini ne pozit te veshtire....lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:10 am

  e shikon Sajmir ala sna pergjigjet! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:25 am

  po mor po............
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 12:03 pm

  Prap spo pergjigjesh do ti hiqesh temes!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:37 am

  po pra kam pasur......... dhe do kem per ty lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:26 pm

  hehe! icik e veshtir te kesh per mua se sjemi bashk ne qoftesi ishim dhe mundet
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:33 am

  po ti mbrapsht ta bie gjithmon....duro dhe vertetoje
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:08 pm

  akoma te duroj???????????????????????????????????????????????????? lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:08 am

  po spo mar vesh..nje here thua mbas 10 vjteve njehere nuk duron....lol lol lol lol lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:51 pm

  lol! as un nuk di se qar dua prandaj lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:16 am

  realitet;....e din ti po ke ngel ne mes te udhes per momentin...lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 9:05 am

  udhet?????????????????????????????????????

  mos ki frik se 10 vjecaria ka ngelur
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:05 am

  realitet....; po mir esht ta heqesh nga qarkullimi 10 vjecarin....lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:09 am

  ti nje here do ta bejm 50 vjet dhe nje her 10 tani vendos cilen do!lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 2:57 am

  ASJONEN ASNJONEN ASNJONEN ASNJONEN............

  Sponsored content

  default Re: XHELOZIA MIT APO REALITET

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 25, 2018 1:14 am