FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 5:38 pm

  A DO TA KISHIT TRADHETUAR
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Jul 15, 2008 3:30 pm

  A do ta kisha tradhetuar ne cilin rast?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:11 am

  BESOJ QE JO;(GOCE FOL SHQIP NE CDO RAST, A DO E KISHE TRADHETU TE DASHURIN TEND?????????????????????????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:16 pm

  E po ka raste e raste o bur! por besoj qe edhe mund ta tradhtoja nuk mund ta di! Prandaj pyes ne qar rasti!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 3:35 am

  PO PSE E PRISHE BIOGRAFIN SE DERI TANI KE FOLUR MIR, PO KU KA RASTE NE TRADHETI TRADHETIA ESHT NJE;;;;;;PSE TI ME PAS NDONJE RAST E HISHE TRADHETU.UUUUUUUUUU.....??????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 3:26 pm

  sma kape mire ate qe thash!
  desha me then qe ne qoftese njeri me tradheton dhe un do ta tradhetoj pse qar jam un!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 5:26 pm

  nuk do e mendoja nje gje te tille
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 5:55 pm

  qar do mendoje atehere?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 3:49 am

  JO PARTNERI EDHE TRADHETOHET PO E DASHURA JUAJ QE KE ZGJEDHUR PER JET NUK TRADHETOHET
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 08, 2008 8:29 pm

  shum romantik me duket qe je ulu ne tok ;)
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 6:02 am

  per zotin ne tok jam skam hypur akoma te ajo anija nasa qe ke sjelle;......... nuk tradhetoj ate qe dashuroj...
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:48 am

  lol! lol! lol!

  nuk e di se car te besoj! dhe sajmiri sna jep nai mendim!lol
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 4:08 am

  spaske besim te vetja jote moj goc, mos na mer ne qafe . bindu njehere dhe pastaj martohu...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 11:04 am

  skam mendim te martohem nga 18 vjec qe jam
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 1:59 am

  PO KUR DON.....??
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:44 am

  27 vjec pra e kemi then
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:49 pm

  EDHE MUNDET TA TRADHETOJ
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:26 am

  PO CFAR TE BOJ UN DERI ATEHERE........???????????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:57 pm

  martohu nje tjeter!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 8:18 pm

  po ti cfar do besh...........???????????????????????????????????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:22 pm

  un do ri te gezohem rinin me te tjer LOL!!!

  A Sajmir ti qipar the qe sdo ta falje tradhetin dhe tani na thua qe edhe mund te tradhetosh Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:36 pm

  PO KESHTU FLET TI MI LAL D.M.TH UN TE PRES E TI VAZHDON ME NJE TJETER DERI SA TE VIJ .........??????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:04 pm

  lol! lol! lol!

  po jo tham se ti do martohesh me nje tjeter dhe un do kem lidhje me te tjer! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:40 am

  UN KURR ZDO E TRADHETOJA.... POR PO NUK TRADHETOVE DO TE TRDHETOJN.... KESHTU THOJNE DISA..... DHE KAM FRIKE SE MOS ME TRADHETOJN.........!!!!!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:24 am

  lol! lol! MOS KI FRIK SE NE QOFTESE MARTOHESH ME TE DASHUREN E VERTET SDO TE TRADHETOJ!

  Sponsored content

  default Re: A DO TA KISHIT (TRADHETUAR)PARTNEREN O PARTNERIN

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:24 pm