FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  PUTHJA E PARE

  Share
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 12:03 pm

  lol! lol!

  A un pozicionin e gjej shume te mire por meqense ste pelqen ty mos te puthemi fare! E humbe rastin ta dish!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:44 am

  SOT PATA RASTIN TA BEJ PUTHJEN E PARE POR NUK ME FTUAN DHE SE REALIZOVA KESHTU SKAM CFAR ME THON... VETEM PO PRESIM... MEGJITHATE GEZUAR DHE 100 TE TJERA
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:22 am

  SHIKO SHIKO TANI QE PO ME THOT KY BUR QE E HUMBI RASTIN NGAQE NUK E FTUAN! NUK JAM E SIGURT POR MENCURIA E MADHE QE KAM NE TRUR ME THOT QE PO FLET PER MUA! lol!
  POR DUA TI THEM KTIJ BUR QE SE KAM HARU!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 3:16 am

  TE SHOHIM.........???????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:34 am

  Adii dhe Sajmir ji ftoj per ditelindjen time me 22 /8 !
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 4:17 am

  cfar ftese esht kjo.....????pa adres ku te vijme.....???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:02 am

  do ta gjeni rugen ju sju a kam friken!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:35 am

  nuk eshte mir keshtu ...me dale me tjere se na bon xheloz...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:51 am

  lol! lol! Mos u be xheloz o bur! Hajde se ju pre ne Caprice ok?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:49 am

  po te kisha rastin te vija do beja nje rruge e dy pune......te puthja e te tregoja se cfare don me then puthja e pare...lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:22 pm

  mire por do ishte puthja e pare tona! kshu nuk quhet!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:41 am

  nuk quhet mo e dim se akoma sjemi puthur...si dihet ndoshta shpejte
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:00 pm

  kur se 10 vite qe do jem gati per martese ?? lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:17 am

  po cpune kemi me maretesen ne do puthemi me pere njehere lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:44 pm

  por jo se me bukur eshte te puthemi diten e dasmes lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:25 am

  ah edhe ksaj i erdhi fundi........lol po pse mi cfar me bo deri diten e dasmes....???
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 8:57 am

  do hajm akullore lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 27, 2008 3:11 am

  akullore jepi atyre qe nuk ta grisin fustonin....; mua jo kur te martohem me jep akullore se atehere nuk ta gris
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 28, 2008 11:05 am

  po sigurisht qe sdo ma grisesh se pastaj duhet me me marr nje tjeter! lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 29, 2008 3:03 am

  PO SKA GJO MOJ SE TA BLEJM NJE ME TE MIRE VETEM TE VIJE DITA ME TA GRISE
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 29, 2008 10:35 am

  po ti nje her thua qe sdo ma grisesh dhe nje her qe do ma grisesh as vet nuk di se qar do! :scratch:
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 30, 2008 2:48 am

  por kur bohesh me nerva them mos ta gris se kam frike se nuk vjen.......se kur te vish........e di une cfar boj...lol lol lol
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 30, 2008 11:38 am

  frikacak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lol! duhet me u be trim mer shjembull nga Sajmiri!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 31, 2008 2:08 am

  mor qe jam trim kte se luan as topi......por do mar nje fustan rezerve kur te takoj se me ta grise ske cfar te veshesh
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 31, 2008 12:05 pm

  mos ki merak se do mar pantallonat tua apo do kesh veshur fustan?

  Sponsored content

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:22 pm