FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  PUTHJA E PARE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default PUTHJA E PARE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 5:37 pm

  PUTHJA E PARE
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Jul 15, 2008 3:30 pm

  Puthia e pare eshte magjike!!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:12 am

  PUTHJA E PARE ME E MIR SE E DYTA
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:15 pm

  lol!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 3:36 am

  SIKUR TME JEPEJ MUNDESIA TE PUTHJA CHRYSEN NUK E DI SE SI DO U SHPREHJA........!!!!!!
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 3:08 pm

  mire po sdo ishte puthja e pare e pare kshu qe nuk mund ta shkruash tek kjo tema LOL
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 5:29 pm

  po si do ishte na shpjego tani ti..!!!puthja e pare me nje qe ke rene ne dashuri do ishte shum d,m,th. per nje te ardhme
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 5:54 pm

  un e mora se puthja e par e par do me then kur puthesh per her te pare me njerin/njeren jo per cdo lidhje puthja e par LOL
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 3:53 am

  KE TE DREJT KA DY LLOJ PUTHJESH, PO NE PO THEMI PUTHJA ME TE CILIN KE RA NE DASHURI, DHE MENDON QE DO MARTOHESH.P.SH UN KAM RA NE DASHURI ME TY MEZOR PRES TE PUTH TY E KUR TE PYTH TY DO KEM SHUM EMOCIONE, DHE AJO DO JET NJE PYTHJE QE DO HAPI RRUGEN PER MA MBRAPA
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:26 pm

  LOL! por eshte nje puthje qe smund te realizohet! edhe nje dashuri qe smund te mbahet
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 3:00 am

  por ajo edhe srealizohet se uk varet vetem tek un. un thash mendimin tim
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 08, 2008 8:21 pm

  ;);)
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 6:12 am

  nuk e di si nuk realizohet nje puthje apo nje dashuri. nuk kuptoj kete. ti me dukesh vajze e zgjuar nuk duhet te shpresh keshtu. ose ................???????
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:45 am

  ose..........?????????????????????????????????????????thue gjith mendimin dhe pastaj do te pergjigjem sinqerisht
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 4:18 am

  po ti thua puthja e dashuria srealizohen;kete duhet ti te pergjigjesh
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:58 am

  e po nuk realizohet o bur ti je ne USA un ne greqi lol
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 2:04 am

  PO MIR TI E DIN ME MIRE KTE PUNE MEGJITHSE JEMI FUTUR PAK THELLE. PO SIDOQOFT PUNA UN KU DO QE DO TE TAKOJ NJE HERE DO TE PUTH ME ZOR. KAQ KISHA. NJE HERE DO TAKOHEMI SE ZBON.
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:41 am

  Vetem qe tme puthesh? po na o bur po te puth

  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:52 pm

  PUTHJA E PARE NUK HARROHET SHUM E EMBEL
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:21 am

  KUR TME PUTHESH MOS MBAJ DUART MBRAPA POR ME SHTERNGO.... DREQI TA HAJE.. NUK TA QUAJ ATE PUTHJE... LOL LOL
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:58 pm  na po te puth dhe nje her!
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 8:17 pm

  po keshtu pra me puth por pozicioni te jet sa me i pershtatshem
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 16, 2008 8:25 pm

  ste pelqenka ky pozicioni adiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  avatar
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 27
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 12:20 pm

  qar eshte pershtatshem?
  avatar
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 31
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:40 pm

  PERSHTASHEM ESHTE QE TE JETE NJE POZICION ME I MIRE JO ASHTU SIKUR JE SIPER XHEMBAV. ESHTE PUTHJA E PARE DON ME SHUM VEND......LOL LOL LOL

  Sponsored content

  default Re: PUTHJA E PARE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:18 pm