FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Eagle Mobile hyn nė treg me shėrbime tė plota dhe tė shumėllojshme

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Eagle Mobile hyn nė treg me shėrbime tė plota dhe tė shumėllojshme

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue May 27, 2008 10:36 pm

  Eagle Mobile ka mbajtur fjalėn e dhėnė duke nisur shėrbimet mė tė reja nė rang kombėtar nė fillim tė stinės sė verės. Pas njė pune gjigande pėr mbulimin e Shqipėrisė me sinjal brenda pak muajsh nė njė kohė rekord, Eagle Mobile kompania mė e re e telefonisė celulare nė vend promovoi sė fundi programin e tarifave ProRing Corporate.

  Ky program sjell risi nė tregun shqiptar tė telekomunikacionit. Krahas tarifave shumė tė favorshme tė komunikimit nė krahasim me tė tjerėt, ai ekskluzivisht i ofron kategorisė ”Biznes” mundėsinė jo vetėm pėr tė komunikuar falas brenda kėtyre kompanive, por ē’ėshtė mė e rėndėsishmja, u jep mundėsinė e komunikimit falas edhe me bashkėpunėtorėt e tyre tė biznesit, nė kompanitė e tjera pjesė e kėtij ringu tė madh, qė po krijohet dhe po shtohet dita - ditės.

  Eagle Mobile, u ofron mundėsi komunikimi me tarifat mė tė favorshme nė treg jo vetėm kėtyre kompanive apo anėtarėve tė tyre pjesė e kėtij Ringu por edhe familjarėve, miqve dhe shokėve tė tyre duke pėrfituar nga programet tona ProRing 30, ProRing 60 dhe ProRing 600. Kėto programe do tė bėjnė tė mundur rritjen e kėsaj familjeje tė madhe “ProRing” dhe do tė lehtėsojnė sė tepėrmi komunikimin midis tyre. Gjithashtu, tė gjithė anėtarėt e kėsaj familjeje tė madhe do tė komunikojnė me tarifa jashtėzakonisht tė favorshme edhe me abonentėt e tjerė Eagle Mobile jo pjesėtarė tė kėtij Ringu apo edhe me abonentėt e rrjeteve tė tjera.

  Por Eagle Mobile nuk sjell vetėm lehtėsi dhe ēmime shumė tė arsyeshme pėr thirrjet zanore dhe mesazhet e shkurtra SMS. Lidhja e internetit me teknologjinė e fundit EDGE do tu japė zgjidhje kėrkesave tuaja pėr lidhje me rrjetin, shkėmbimin e tė dhėnave, kontrollimin e postės elektronike etj. Sigurisht ju mund tė navigoni nė dy formate, atė pėr celularė WAP dhe atė pėr hyrje normale WEB.

  Po ashtu, nėpėrmjet shėrbimit mė tė fundit tė Eagle Mobile quajtur POS Mobil, ju mund tė kryeni veprime bankare online me anė tė kartės suaj tė kreditit. Eagle Mobile sjell nė Shqipėri pėr herė tė parė edhe telefonat fiks qė mund tė punojnė nė shtėpitė apo zyrat tuaja duke pėrdorur kartėn Eagle Mobile me dizenjim tė posaēėm.

  Eagle Mobile ka menduar edhe pėr tė gjithė tė apasionuarit pas televizionit. Mobil TV do t’ju mundėsojė ndjekjen direkt nė njė njėjtėn kohė mė shumė se njė kanal televiziv, krahasimet sportive, filmat serialė etj.

   Ora ėshtė Mon Jul 23, 2018 6:46 pm