FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  Zbuloni "zonat" ku dėshiron tė preket mė shumė njė femėr

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Zbuloni "zonat" ku dėshiron tė preket mė shumė njė femėr

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue May 27, 2008 9:16 pm

  Njė mashkull tipik merr atė qė dėshiron nė shtrat, falė sensit tė lindur tė drejtimit dhe pak inkurajimi prej saj. Dėshironi tė mbeteni thjesht tipikė? Mashkulli i jashtėzakonshėm zbulon vende delikate nė trupin e njė gruaje dhe di si t'i prekė. Tani ėshtė koha qė tė qėndroni larg gjokseve dhe tė fokusoheni menjėherė nė pjesė tė trupit tė saj qė i keni shpėrfillur. Mundėsitė janė qė nėse e bėni njėherė, nė seancat tuaja seksuale do tė nisni tė rrėmoni pėr mė shumė se vetėm njė penetrim. Kjo sigurisht nuk do tė thotė qė femrat nuk duan tė preken nė zonat seksuale tė trupit tė tyre, por ndonjėherė vjen koha pėr tė provuar diēka ndryshe. Dhe kėshtu duhet tė bėni.
  DUART

  Mbajani dorėn tė kthyer nga pėllėmba dhe pėrdorni dy gishtėrinjtė e mėdhenj pėr t'ia prekur pėllėmbėn butėsisht ndėrsa gishtėrinjtė e tjerė prekin pjesėn e mbetur tė dorės. Pėrshkojeni ēdo gisht derisa t'i keni prekur tė gjithė dorėn.
  Kyēet e duarve
  Mbajani dorėn, me pėllėmbė dhe prekeni butėsisht me majat e gishtėrinjve deri nė kyēe dhe parakrah, ndėrsa e pyesni si i ka shkuar dita. Pas disa minutash pėrkėdhelje, pėrdorni buzėt, dhėmbėt dhe gjuhėn: kafshojeni butėsisht pjesėn e brendshme tė kyēit tė saj tė dorės.
  KOKA

  Pėrdorni majat e gishtėrinjve tregues dhe gishtėrinjtė e mesit pėr t'i pėrkėdhelur tėmthat. Mė pas, pėrdorni njė dorė pėr tė lodruar me flokėt pėrpara se tė pėrdorni tė gjithė majat e gishtėrinjve pėr tė masazhuar kokėn e saj. Bėjeni butėsisht.
  Veshėt
  Pėrshkojani veshin me gjuhė dhe pėshpėritini diēka. Pastaj merreni bulėn e veshit nė gojė dhe lini qė buzėt tuaja tė njoma tė rrėshqasin.
  QAFA

  Receptorėt e bėjnė kėtė tė fundit njė nga pjesėt mė tė ndjeshme tė trupit tė femrės. Merrni frymė ndėrkohė qė i jepni njė puthje tė lehtė nė pjesėn kur ndahet qafa me flokėt. Shumė femra e adhurojnė gjestin kur largoni flokėt e tyre nga qafa me njė pėrkėdhelje tė lehtė, puthje, pėrkėdhelje me gjuhė dhe ndukje tė lehta.
  Pjesa e brendshme e krahut
  Lėkura nė atė zonė ėshtė shumė e hollė, kėshtu qė edhe prekja mė e lehtė mund t'i japė asaj drithėrima. Lėvizini butėsisht lart-poshtė gishtėrinjtė tuaj nė brendėsinė e parakrahut dhe ledhatojani butėsisht kyēin e dorės me shpeshtėsinė e rrahjes sė pulsit.
  STOMAKU

  Mbajeni nė bel me tė dyja duart dhe nuhasni aromėn e saj me hundėn pothuajse tė ngjitur nė stomak. Pastaj putheni stomakun nga njėra anė nė tjetrėn, duke e pėrkėdhelur herė pas here me gjuhė.
  Pjesa fundme e barkut
  Rrėshqisni kurrizin e dorės dhe nyjėn pėrgjatė pjesė sė poshtme tė barkut, rreth kėllqeve. Ky ėshtė njė eksitim mendor sepse ajo po pyet veten se ēfarė vjen mė pas. Gjithashtu ndodh edhe reagimi fizik sepse vetė lėkura ėshtė tepėr e ndjeshme.
  FUNDSHPINA

  Shtrijeni me kurrizin tė drejtuar nė fytyrėn tuaj dhe pėrkėdheleni ngadalė me gjuhė dhe puthjani shpinėn duke nisur nga lart dhe rrėshqisni poshtė ngadalė. E dini atė pjerrėsinė nė qendėr tė shtyllės kurrizore? Ajo pjesė ėshtė perceptuese ndaj ēdo lloj pėrkujdesjeje, sidomos ndaj prekjeve delikate. Ju dėshironi tė masazhoni vendin me njė lėvizje tė lehtė rrethore. Mbani mend qė synimi nuk ėshtė t'i bėni muskujt e saj tė kontraktohen, por tė ndizni njė reagim seksual.
  KOFSHET

  Edhe nėse ėshtė e zhveshur ose ka veshur tė brendshme seksi, ndajani kėmbėt dhe kaloni disa minuta duke vlerėsuar pjesėn e brendshme dhe tė jashtme tė kofshėve tė saj me duart dhe buzėt tuaja.
  Pjesa e pasme e kofshėve
  Pikėrisht aty ku tė ndenjurat takojnė kofshėt ėshtė njė zonė e mbushur me receptorė. Kėto pjesė janė pėr t'u pėrkėdhelur me gjuhė, kėshtu qė pėrshkoheni me gjuhė secilėn nga kėto pjesė dhe shihni konvulsionin me kėnaqėsi.
  Pjesa e pasme e gjunjėve
  Askush nuk mendon tė shkojė aty. Kėshtu qė kur ta stimuloni kėtė pjesė asaj do i pėlqejė shumė. Putheni butė ose guduliseni zonėn (pėrfshirė edhe pulpėn e kėmbės), por sigurohuni qė tė jetė e shtrirė. Vetėm nėse mund ta mbani nė krahė kur kėmbėt t'i kėputen.
  NYJAT E KEMBEVE

  Nėse jeni duke bėrė seks ose sapo keni filluar me lojėn, t'i vendosni nyjat e kėmbėve tė saj nė shpatullat tuaja dhe t'i prekni ėshtė njė mėnyrė e mirė pėr ta eksituar. Pėrkėdhelni secilėn me duar dhe mė pas puthini nga njėra anė nė tjetrėn.
  KEMBET

  Nėse i rrėnjosni nė pjesėt e zakoneve tė tė bėrit seks ose thjesht dėshironi ta ndihmoni tė relaksohet pas njė dite tė vėshtirė, tė prekni kėmbėt e njė gruaje do ju bėjė tė fitoni pikė aq sa nuk do e kishit besuar kurrė. Hidhni pak vaj masazhues ose krem trupi nė duar, fėrkojini bashkė pėr t'i ngrohur pak dhe nisni tė masazhoni mes tabanit tė kėmbėve tė saj. Lėvizni ngadalė nga gishti i madh i kėmbės drejt thembrės.

   Ora ėshtė Thu Jun 21, 2018 3:24 pm