FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  GJENDET NJE VIKTIME PRANE MBIKALIMIT TE KASHARIT

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default GJENDET NJE VIKTIME PRANE MBIKALIMIT TE KASHARIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed May 07, 2008 6:46 pm

  Gjendet nje viktime prane mbikalimit te Kasharit ne Tirane.Trupi i pa jete eshte zbuluar nga kalimtaret rreth ores 06.45 te mengjesit te sotem,te cilat lajmeruan forcat e policise .Dyshohet qe viktima te jete 35 vjecari Altin Hoxha .Grupi hetimor nisi pounen per zbulimin e shkaqeve te vdekjes dhe po hetohet ne dy pista.Vdekja mund te kete qene aksidentale,ose viktima mund te jete vrare.

   Ora ėshtė Mon Jul 23, 2018 6:49 pm