FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SARANDE ,VUANTE NGA DEPRESIONI,I JEP FUND JETES I RIU

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SARANDE ,VUANTE NGA DEPRESIONI,I JEP FUND JETES I RIU

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun May 04, 2008 1:57 pm

  Nje 27 vjecar nga Saranda i ka dhene fund jetes ne mengjesin e sotem per shkak te depresionit .Lajmin e bene te ditur burime policore lokale,sipas te cilave shtetasi Nasip Alikaj,banues ne fshatin Berdnesh,ka ndezur nje kapsoll te cilin me pas e ka mbajtur ne goje derisa ka shperthyer.Burimet shtojne se Alikaj jetonte i ndare nga gruaja dhe kishte nje femije .

   Ora ėshtė Sun Jul 22, 2018 7:39 am