FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


LAJME NGA KOSOVA

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   Dekorata pėr Fehmi Krasniqin dhe dy luftėtarė tė UCK-sė 0Sajmiri515Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 18, 2008 7:57 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   Pavarėsia e Kosovės njė e drejtė ndėrkombėtare eshte shprehur Sejdiu 0Sajmiri319Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 18, 2008 7:54 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   Sejdiu takim me Haradinaj, bisedime pėr Kosovėn 0Sajmiri310Shiko mesazhin e fundit prej Fri Aug 22, 2008 11:39 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   Policia e Kosovės fillon vendosjen e kamerave nė kufijtė verior 0Sajmiri310Shiko mesazhin e fundit prej Fri Aug 22, 2008 12:13 am
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   ME Serbinė bisedohet vetėm si njė shtet fqinj 0Sajmiri355Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 10, 2008 3:21 am
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   MITROVICE PERLESHEN SHQIPTARET DHE SERBET KATER TE PLAGOSUR 0Sajmiri330Shiko mesazhin e fundit prej Wed Aug 06, 2008 5:29 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   UNMIK garanton: Asnjė marrėveshje me Serbinė pa pėlqimin e Kosovės 0Sajmiri278Shiko mesazhin e fundit prej Wed Aug 06, 2008 5:01 pm
nga Sajmiri
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė Sun Jul 22, 2018 7:33 am